Reference

Okresní hospodářská komora Mladá Boleslav

ohkmb

V roce 2016 jsme se při řešení nutnosti vytvoření digitálního archivu a následného zpracování dokumentů Okresní hospodářské komory v Mladé Boleslavi obrátili na firmu SafeScan s.r.o.

 

 

Logitax s.r.o.

logitax

Společnost SafeScan s.r.o. byla vybrána společností Logitax s.r.o. jako výhradním a exklusivním dodavatelem služeb v oblasti digitalizace a v procesech dále navazujících. Společnost Logitax s.r.o. má v současné době více jak 150 firem, kterým zajišťtuje účetnictví.

 

Auto Transport technik, s.r.o.

att

Společnost SafeScan s.r.o. získala v roce 2015 zakázku na zajištění služeb digitalizace účetních a personálních dokumentů (digitalizace, recyklace šanonů, skartace atd.) pro pobočku v Mladé Boleslavi.

 

Turinsky Transport s.r.o.

turda

Společnost Turinsky Transport s.r.o. se přepravou nejen osobních automobilů zabývá již více než 20 let. Své zastoupení má mimo České republiky také v Německu a na Slovensku. Zajišťujeme přepravu všech typů automobilů v libovoleném množství v rámci celé Evropy.

Spolupráce se společností Turinsky Transport s.r.o. a SafeScan s.r.o. začala v roce 2015, kdy se společnost rozhodla vyzkoušet digitalizaci prvních účetních dokladů pro lepší přehlednost, dohledávání a kontrolu.

 

JP TECH  s.r.o.

jptech

SafeScan s.r.o. a pracovníci firmy zajištují digitalizaci, skartaci, recyklaci atd. pro společnost JP TECH s.r.o. se sídlem v Praze. Správa dokumentace je poskytována komplexně a kvalifikovaně.

 

Salming ČR s.r.o.

Salming-Logo-300x97Jsme společnost zabývající se prodejem sportovních potřeb. Nabídka firmy SafeScan s možností převést všechny naše dokumenty do digitální podoby nás oslovila.

Díky digitalizaci se náš archiv zmenšil do velikosti flash disku, čímž jsme nejenže získali další prostor pro uskladnění našeho zboží, ale především šetříme čas při práci s elektronickými dokumenty, jejichž kvalita je na velmi vysoké úrovni.

Děkujeme SafeScan s.r.o. za profesionální přístup a zvýšení efektivity našeho podnikání.

 

Hospodářská komora hl.m. Prahy

ohkmbV roce 2016 jsme se při řešení nutnosti vytvoření digitálního archivu a následného zpracování dokumentů Hospodářské komory hlavního města Prahy obrátili na firmu SafeScan

 

 

 

Další reference na vyžádání na kovar@safe-scan.cz